تبلیغات
هنرستان کاردانش علامه حلی - گروه مروج سلامتهنرستان کاردانش علامه حلی


Pگروه مروج سلامت

 

طرح مروج سلامت

هنرستان علامه حلی

در مهر ماه سال جاری از دانش آموزان ورودی سال دوم هر کلاس 3 نفر را به عنوان مبلغین طرح مروج

 

طرح مروج سلامت

هنرستان علامه حلی

در مهر ماه سال جاری از دانش آموزان ورودی سال دوم هر کلاس 3 نفر را به عنوان مبلغین طرح مروج سلامت  در هر کلاس انتخاب و راهکارهای لازم به انها ارائه شد. از بین ذانش آموزان گروههایی جهت تبلیغات گروهی جهت نوشتن پیامهای اساسی و روزنامه دیواری و تحقیق و پژوهش در مورد رفتارهای پر خطر و دوستی و همنشینی و بیماریهایی مانند اعتیاد و ایدز و..... تقسیم شدند و در مراسم صبحگاه هر دو هفته یکبار یکی از دانش آموزان با کمک مجری طرح در مورد یکی از مخاطرات  سلامت در سنین نوجوانی سخنرانی ارائه میداد و همچنین نمایشگاه و عکس در مورد رفتارهای پر خطر از طرف  نیروی انتظامی با  همکاری  مدرسه اجرا شد و تهیه پوستر ها    و تصاویر و بروشورها یی در زمینه مواد مخدر و ایدز و رفتارهای پر خطر .اختصاص یک تابلو جهت نصب تراکت و پوسترها و اخبار مربوط به مدرسه مروج سلامت  همچنین در جلسات اولیا و مربیان برای خانواده ها در مورد مدرسه مروج سلامت اهداف و میثاق مدرسه مروج سلامت بحث و تبادل نظر شد و از خانواده ها خواسته شد تا مربیان مدرسه را در این امر مهم یاری نمایند و باتوجه بیشتر به نوجوانان و رفتارهای پر خطر و درک کردن مسائل مربوط به نوجوانی آنها را برای داشتن  فرزندانی سالم و جامعه ای سالم یاری و کمک نمایند و به نوجواناتن خود تفهیم نمایند که بتوانند در مقابل امر ناخواسته راحت نه بگویند و تسلیم افکار دیگران نشوند .

و مهارتهای زندگی مانند توانایی تصمیم گیری و توانایی حل مسئله و توانایی تفکر خلاق  و تفکر نقادانه و برقراری رابطه موثر و توانایی آگاهی از خود و همدلی با دیگران و مقابله  با  هیجانها و  تنشها و ... را یاد بگیرند . همچنین در جلسات شورای دبیران در مورد مدرسه مروج سلامت اهداف و مقلصد و پیامها ی اساسی آن بحث و تبادل نظر شد و از نظر دبیران محترم نیز استفاده های لازم به عمل آمد و آنها نیز در طرح همیار و همراه  ما هستند .

اسامی چها ر  تن از فعالان :1 -    فاطمه رحیمی                       2 – نجمه غلامحسین پور                           3 – یاسمن اسادات سجادی                 4- سمیرا کمالی         5- فهیمه حسین زاده                  6- سعیده آوند

نوشته شده در سه شنبه 19 آبان 1388 و 05:30 ب.ظ توسط هنرستان حلی

ویرایش شده در - و -

 نظر ها ()

 

 


V مطالب قبلی